logo

Nové příležitosti v dopravě...

Přihlášení uživatele:

 Návod

 

Registrace ZDARMA bez skrytých poplatků. 

O zveřejněný náklad projevují zájem dopravci snižováním jeho přepravní ceny, tzn. že každý další "příhoz" sníží přepravní cenu o 5%.

 

Připravili jsme pro Vás stručný  návod jak tyto stránky využít.

Nezapomeňte na naše videonávody v závěru, které Vám vše upřesní.

 

 

Jak tyto stránky fungují?

O zveřejněný náklad projevují zájem dopravci snižováním jeho přepravní ceny. Každým "příhozem" dopravce sníží přepravní cenu o 5%. Nejnižší ceny dosahují dopravci cíleným vytěžováním svých vozů, nebo dokládkou nákladu na trase. Nejsme spediční společnost. U nás je nabízený náklad k přepravě zveřejněn na přehledných stránkách, kde se každý dopravce snadno a intuitivně zorientuje. Vítězný dopravce i zadavatel nákladu jsou vyrozuměni informačním emailem.

 

Registrace a využití našich služeb je zcela zdarma bez skrytých poplatků.

 

Jediným zpoplatněným místem je fyzické doručení nákladu, kdy zadavatel potvrdí doručení nákladu do místa určení a provede hodnocení dopravce. V tomto okamžiku je informačním emailem dopravci zaslána výzva k zaplacení provize ve prospěch VolnyNaklad.cz za sprostředkování nákladu. Provize je vždy ve výši 4 % z konečné, vysoutěžené ceny přepravy.

Všechny ostatní platby za samotnou přepravu jsou předmětem obchodního vztahu mezi zadavatelem nákladu a dopravcem.  Tato jasná platba bez prostředníka je dnes jasnou výhodou, neboť odpadá riziko neuhrazených pladeb ze strany spedičních společností.

 

Jak mohu nabízený náklad získat?

Je to snadné. Nabízený náklad je specifikován jeho zadavatelem a pokud Vám realizace přepravy tohoto nákladu vyhovuje pak neváhejte. Svůj zájem dáte zadavateli najevo kliknutím na pole "Umíme levněji" Touto akcí se nastavíte jeko aktuální přepravce daného nákladu. Průběh soutěže můžete denně sledovat a o vítězství Vás budeme informovat emailem.

 

Jak mohu přidat svůj vůz do bezplatného registru dopravců?

Pokud o sobě chcete dát vědět v našem registru a umožnit tak poptávajícím vyhledat Váš vůz k realizaci zakázky klikněte na úvodní stránce na pole "Mám volné místo" Vložení Vašeho vozu do registru je otázkou okamžiku a tuto službu Vám nabízíme zcela zdarma. Prezentace Vašich přepravních služeb a případné fotografie vozů jsou jistě výhodnou reklamou pro Vaši firmu.

 

Proč vložit nabídku nákladu právě k nám?

Fungujeme jako veřejná obchodní soutěž a k registraci do našeho systému zveme malé a střední dopravce z regionů ČR. Právě tito malí a střední dopravci jsou schopni pružně reagovat na Vaše aktuální přepravní nabídky tak, že Váš náklad přidají k jinému na trase, nebo prostě jen cíleně vytěžují svůj vůz. Umístěním nákladu na naše stránky Vám zajistíme snížení nákladů za jeho přepravu minimálně o 5 - 10%. Máte-li zájem využít naše služby klikněte na úvodní stránce na pole "Mám volný náklad" Vložení nákladu do systému Vám zabere jen okamžik a vyplnění údajů je snadné a intuitivní.

 

Orientační ceník dopravy jako pomůcka pro stanovení výchozí (vyvolávací) ceny

Pro uživatele, kteří nezabezpečují dopravu často jsme připravili orientační ceník dopravy. Ceny jsou vypočteny jako průměrné v roce 2012 a zdrojem byly ceny našich registrovaných dopravců. Ve skutečnosti se mohou ceny u jednotlivých dopravců lišit.

 

Dodávka do 3,5t ...................................................................11,00 Kč / km

Nákladní vozidlo 3,5 - 6t, valník s plachtou či skříní..............17,00 Kč / km

Nákladní vozidlo 5 - 12t ........................................................32,00 Kč / km

Kamion - dálková trasa.........................................................29,00 Kč / km

Autobus.................................................................................25,00 Kč / km

 

Videonávody

Jak vložit nový náklad do systému: http://youtu.be/j9_L-YY6p1U

Jak přihlásit volný vůz do systému: http://youtu.be/ycz1qcM6-bo

 

CodeKey.cz - Tvorba internetových portálů